U -13 SEMP Pogoń Siedlce – AP Iskra Kotuń 1-0 w X ostatniej kolejce

 

Dziś przegrywamy z SEMP Pogoń Siedlce w Siedlcach w ostatnim meczu tej rundy 0-1 (0-1) straciliśmy bramkę w 2 minucie i do ostatniej minuty walczyliśmy o lepszy wynik.
Mieliśmy naprawdę wiele sytuacji aby zremisować a nawet wygrać ten mecz. Mimo, że graliśmy mecz tylko w 8 czyli jednego zawodnika mniej, drużyna przeciwna miała 5 zmian.
Mecz przegrany ale zawodnicy, którzy dziś grali są dla nas zwycięzcami . A pół drużyny pokazała dziś, że lepiej zostać w domu niż pomóc kolegom. Brawo rodzice, którzy dziś zadbali o to aby ta ósemka była dziś na meczu i dziękujemy, że jesteście z nami i chcecie aby wasze dzieci dalej rozwijali swoje piłkarskie umiejętności.
Nasi bohaterowie z dziś:
Krzysiek Słomczyński-Julia Jóźwik, Maciek LęgasMateusz Bareja– Sylwia Jóźwik, Dominik Olszewski, Maciek Kurowicki– Aleksy Domański.

Do tej ósemki mamy jeszcze 4 zawodników którzy przyczynili się do zdobycia punktów przez zespół w tym sezonie Kuba Pawlak, Kuba Cabaj, Maciek Lubaszka i Krystian Niewiatowski dziś nieobecni z różnych przyczyn. I trójka która uczestniczyła na początku rozgrywek ale mamy wrażenie, że ich pasja do futbolu szybko wygasła. Czekamy w piątek na rodziców tych zawodników z deklaracją o dalszej przyszłości, szkoda byłoby tracić takich zawodników wiemy, jeśli rodzice chcieliby pomóc tym chłopakom byłoby to z pożytkiem dla samych zainteresowanych i całej drużyny.
Wciąż czekamy na nowych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do nas . Wiem,że warto zapytajcie zawodników,którzy już grają.
Najlepszym strzelcem drużyny w tej rundzie został Aleksy Domański 5 bramek, kolejne bramki zdobyli Maciek Kurowicki 2 bramki oraz po 1 bramce Maciek Lęgas i Kuba Pawlak
Zdobyliśmy w tej rundzie 7 punktów byliśmy najmłodszym zespołem w lidze i jedynym zespołem, który miał w swoim składzie dziewczyny, które robiły swą grą furorę na stadionach przeciwników i wśród naszych kibiców.
Mamy pięć miesięcy aby zbudować silniejszą drużynę z zawodników, którzy będą walczyć całym sercem dla drużyny.
Trenerze Andrzeju, dziewczyny i chłopaki wielkie dzięki za czas i poświecenie jakie pokazaliście od czerwca na treningach i meczach reprezentując naszą akademię i klub z Kotunia.
Trenujemy dalej aby zdobyć na wiosnę wyższe miejsce w tabeli.

 

Wszystkie drogi prowadzą do Akademii Piłkarskiej Iskra Kotuń.

Data, godzina i miejsce rozgrywania meczu zależą tylko od Ciebie i już teraz rozpocznij rywalizację.

Zgłoś się do Nas niech Twoje imię i nazwisko będzie pierwsze w składzie tej drużyny i wybierz sobie swój ulubiony numer na koszulce.

My szkolimy od 5 roku życia i zapewniamy szkolenia do kategorii seniora.

Tylko nasz zespół  wykwalifikowanych trenerów zapewni Ci doskonały poziom szkolenia w naszej Akademii. Nauczymy cię nie tylko grać w piłkę nożną, ale także, jak zdrowo się odżywiać. U nas poznasz historię polskiej i światowej piłki  i nauczysz się przepisów piłki nożnej.

                                       

 

 

Dodaj komentarz